Prenájom

1 izbový byt v centre Košíc - Obsadené

Prenájom
Jantárová ulica, Košice-Juh
Číslo ponuky: 975
Dohodou
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
40 m2
Ikona poschodie
Poschodie
6/13
Ikona počet izieb
Počet izieb
1
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Na dlhodobý nájom Vám ponúkame byt na 6.poschodí panelového bytového domu s dvoma výťahmi na ul. Jantárová v blízkosti Auparku a Hlavnej ulice.
Dispozícia: vstupná chodba s priestrannou vstavanou skriňou, kuchyňa s východom na jednu loggiu, neprechodová izba s východom na druhú loggiu, kúpelňa, samostatné WC, pivnica.
Vybavenie: šporák, chladnička, práčka, staršia obývacia stena a gauč.
Dom je zateplený.
Pred domom bezproblémové parkovanie.
Cena: 360,-€ / mesiac je vrátane zálohových platieb za vodu, elektr. energiu, plyn, kúrenie. TV a internet si zriaďuje nájomník sám na vlastné náklady.
Depozit: 720,- €.
Začiatok nájmu: od 15.8.2020.

Detaily

energetická trieda
  • B

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová

    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.