Predaj

2 SAMOSTATNE STOJACE DOMY, Vyšné Opátske, Košice

Predaj
Nižná úvrať, Košice - Juh
Číslo ponuky: 977
315.000,00 €
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
592 m2
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
350 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Rovinatý
Ikona počet izieb
Počet izieb
8

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Ponúkame Vám na predaj dva domy jednom dvore, ktoré je môžné využiť na dvojgeneračné bývanie alebo spojenie podnikania s bývaním. Prípadne je možné v jednom dome bývať a druhý prenajímať.  Vnútorná záhrada poskytuje úplné súkromie. Veľmi dobré vzťahy so susedmi.

Umiestnenie: autom 3 minúty od OC Aupark a Hlavnej ulice, v peknej časti Vyšného Opátskeho.

  1. 1.Dom sa nachádza v prednej časti pozemku s malou predzáhradkou, vedľa je prvágaráž, dom je čiastočne podpivničený, hore vstupná chodba, špajza, 3 veľké izby, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa a balkó Dom má 40 rokov, ale dobre udržiavaný, suchý.

Siete:
Elektrická energia: 230 V.
Plyn: zavedený.
Voda: mestský vodovod.
Kanalizácia: mestská.
Kúrenie: plynový kotol, radiátory.
ohrev vody : elektrickým bojlerom.
materiál: kvádre, strecha z kanadského šindľa.

  1. Dom sa nachádza v zadnej časti pozemku, na boku domu je veľká,pekná garáž, pred domom je zá V dome na prízemí sa nachádza vstupná chodba, 2 izby, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, na prvom poschodí sú 3 izby, samostatné WC, kúpeľňa.

siete:
Elektrická energia: 230 V.
Plyn: zavedený.
Voda: mestský vodovod.
Kanalizácia: mestská.
Kúrenie: plynový kotol + radiátory.
Materiál: tehla, škridlová strecha.
Domy sú v osobnom vlastníctve jednej osoby, bez tiarch.

Detaily

Energetický certifikát
  • nebol vypracovaný

Poloha

Eva Olexová
Eva OlexováIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.