Predaj

4 izb. byt v meštianskom dome Košice-centrum

Predaj
Alžbetina, Košice
Číslo ponuky: 950
299.000,00 €
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
165 m2
Ikona poschodie
Poschodie
1
Ikona počet izieb
Počet izieb
4
Ikona stav
Stav
Komplexná rekonštrukcia

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Atraktívna mezonetová forma bývania spája výhody bývania v byte a v rodinnom dome, poskytuje oddelenie dennej – spoločenskej časti bytu v spodnej časti, od oddychovej nočnej zóny na vrchnom podlaží.

Na želanie zašleme videoprehliadku.

umiestnenie: 1.poschodie a podkrovie domu. Okná orientované do dvora, na juhozápad. To bytu zabezpečuje izoláciu pred hlukom ulice a slnko po celý deň .

Vlastníctvo: súkromné.
Podiel na pozemku: odkúpený.
Celková podlahová plocha: byt 165 m2 + pivnica 20 m2.
Dispozícia: Z pavlače je vstup do predsiene, vpravo je kuchyňa, priamo komora s východom do svetlíka a hosťovské WC, vľavo hlavná obytná miestnosť s krbom a schodiskom na horná podlažie a za ňou izba/pracovňa. Z obývacej izby sa vstupuje aj do spodnej kúpelne s WC.
Schodiskom je prístup do podkrovnej časti s malou galériou, dvoma priestrannými izbami, kúpelňou s WC.
Stropnú konštrukciu nad podkrovnou časťou bytu tvorí skosená rovina pultovej strechy.

Stav a úpravy bytu: v 2009 bola vykonaná kompletná obnova a modernizácia bytu vrátane vnútorných inštalácií. V 2017 došlo k zmenám dispozície, výmene okien za drevené s trojsklom, výmene plynového kondenzačného kotla Vaillant a rozvodov vykurovania, doplnené podlahové teplovodné vykurovanie, nové keramické dlažby, povrchové úpravy stropov a stien omietkami a keramickými obkladmi vo WC a kuchyni . Vymenené za nové boli všetky inštalácie – elektroinštalácia, pripojovacie potrubia vody, plynu a kanalizácie. Osadená bola nová sanita, nové interiérové dvere z dreveného masívu v oblôžkových zárubniach a vchodové dvere do bytu.
V roku 2020 kompletná rekonštrukcia strechy s výmenou zateplenia, strešných okien a škridle. Reštaurovaná bola dvorová a uličná fasáda, obnovené spoločné priestory.

Voda a TÚV: odber iba studenej vody, vlastný ohrev.

Elektrická energia:230 V.

Plyn: privedený.

TV signál a internet: Telecom.

Mesačné náklady: vrátane médií 190,- €.

Stav a úpravy bytového domu: dom zateplený, v pláne je obnova zateplenia. Strecha z pálených tašiek je taktiež zateplená.

Parkovanie: možné aj vo dvore.

K dispozícii: do 90 dní.
Znalecký posudok na byt k nahliadnutiu.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.