Predaj

5 apartmánov v centre mesta Košice

Predaj
Košice, Staré Mesto
Číslo ponuky:
590.000,00 €
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
226 m2
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Majiteľ ponúka predaj iba vcelku.

Umiestnenie: Košice – centrum, ul. Mäsiarska, obytný dom postavený na vlastnom pozemku s rozlohou 425 m2.
Časť pozemku je zastavaná, časť tvorí uzatvorený dvor.

Vlastník: 1 súkromná osoba, nehnuteľnosti nezaťažené žiadnymi ťarchami ani vecnými bremenami.

Využitie: na výhodný komerčný krátkodobý a dlhodobý prenájom, na vlastné trvalé bývanie alebo podnikanie, prípadne kombináciu týchto možností.
Priestory sú kompletne zariadené, prenájom je možné naviazať na existujúcu klientelu, ktorá už v minulosti ubytovacie služby terajšieho majiteľa využívala.

Popis: ponuka pozostáva z 5 samostatných jednotiek, s celkovou plochou 226 m2. Tehlový 3-podlažný bytový dom. Ku každej jednotke prináleží spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu a príslušenstve a pozemku.

Siete: mestský vodovod a kanalizácia, elektrická energia, nezávislé plynové vykurovanie a ohrevom TÚV.

Všetky bližšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnom rokovaní.

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová

    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.