Predaj

5. Investičný pozemok pre RD Nová Lesná 600 m2

Predaj
Nová Lesná
Číslo ponuky:
77.300,00 €
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
600 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Mierny svah
Ikona využitie
Možné využitie
výstavba RD
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Pozemok o výmere 600 m2 plus podiel na parcele tvoriacej budúcu prístupovú cestu. Pozemok je v súlade s platným územným plánom obce určený na IBV, teda výstavbu rodinného domu.
Koeficient zastavanosti je 25 %, možnosť výstavby 2 nadzemných podlaží a obytného podkrovia, v prípade rovnej strechy odstúpené podlažie.
Nutné sa podieľať na spoločnom vybudovaní komunikácie a prípojok IS, jednania v tomto smere sú už zahájené.
Dohodnutá prekládka VN, tá pôjde pod zem v súlade s budúcimi cestnými komunikáciami v lokalite Pod vodojemom.
Obecný vodovod kanalizácia rovnako v dosahu.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš Cakóci
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.