Predaj

Areál Košice – centrum Stará Sladovňa

Predaj
známy košický areál pri Steel Aréne
Číslo ponuky: 433b
10.000.000,00 €
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
7980 m2
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Areál ponúknutý ku kúpe je vhodný pre skúseného investora, ktorý patrične ocení a dokáže využiť obrovský potenciál tejto jedinečnej nehnuteľnosti, právom vyhlásenej za národnú kultúrnu pamiatku.  (Možnosť čerpania dotácii na obnovu NKP.)

 

Detaily

rozloha pozemku
  • 7 980 m2.
charakter objektu
  • tehlová 5 až 7 podlažná budova tvaru U s vnutorným nádvorím a rozsiahlymi podzemnými katakombami siahajúcimi až do svahu za budovou.
stav objektu
  • veľmi dobrý, po rekonštrukcii.
využitie
  • toho času v prevádzke ako polyfunkčný objekt s rôznymi prevádzkami a kancelárskymi priestormi. Možnosť využitia aj na ubytovacie zariadenie.
forma vlastníctva
  • osobné, nehnuteľnosť bez tiarch.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.