Predaj

Dom v apartmanovom komplexe Košice – Sever - Rezervované

Predaj
okrajová vilová štvrť mesta v susedstve obľúbenej rekreačnej zóny
Číslo ponuky: 026b
Dohodou
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
202 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Rovinatý
Ikona počet izieb
Počet izieb
5
Ikona stav
Stav
Nový

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Posledný zo 4 domov v nadštandardnom prevedení kompletne dokončený vrátane drevených a keramických podláh, zariaďovacích predmetov, svietidiel, modernej kuchynskej linky s kvalitnými značkovými spotrebičmi, kúpelní na každom podlaží, práčky, sušičky, masážneho boxu a parnej sauny. Možnosť okamžitého bývania. Cez domový telefón je možné komunikovať s návštevou pri bráne. V kuchyni, WC a kúpeľni je aj podlahové kúrenie. V obývacej miestnosti je krb na drevo, zabudovaný systém domáceho kina, nezávislý TV, počítačový a telefónny rozvod. Televízny signál je možné prijímať cez satelitné rozvod telefónu T-com sieť (Magio), alebo UPS kábelový rozvod.

Detaily

Popis areálu
  • Obytný komplex bol skolaudovaný v roku 2008 a tvorí ho 11 apartmanových bytov a 4 rodinné domy so samostatnou infraštruktúrou a parkovaním pri dome, priamo v oplotenom a bezpečnom areály. Súčasťou dvorovej časti je aj oddychová zeleň s lavičkami a nočným záhradným osvetlením. Samozrejmosťou je aj detské ihrisko.
vlastníctvo
  • firemné, možnosť odpočtu DPH
dispozícia
  • viď pôdorysy
rozloha a charakter pozemku
  • 113 m2 pod domom, rovina, + spoluvl. podiel na dvore o rozlohe 11 árov
  • (viď mapu)
kúrenie
  • plynový kotol, radiátory, + funkčný krb + podlahové kúrenie
elektrická energia
  • 230 V/400 V
plyn
  • zavedený
dostupnosť
  • MHD
Okolie a obč. vybavenosť
  • kompletná v blízkom okolí.

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana CakóciováIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.