Predaj

Kaštieľ s pozemkami Pečovská Nová Ves

Predaj
Pečovská Nová Ves
Číslo ponuky:
Dohodou
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
3016 m2
Ikona zastavaná plocha
Zastavaná plocha
560 m2

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Barokový kaštieľ z druhej polovice 18.storočia v obci Pečovská Nová Ves s pozemkami spolu 3016 m2, vo vzdialenosti 2 km od okresného mesta Sabinov.

Kaštieľ má pôdorys 15 x 30 m. celková zastavaná plocha 560 m2.

Na prízemí objektu je 7 miestností s barokovou štukovou výzdobou. Pod manzardovou strechou v podkroví sú 3 pôvodné manzardy. V suteréne sa pod celým objektom nachádzajú zachovalé klenbové pivnice.

Na kaštieľ je spracovaný kompletný projekt na rekonštrukciu a prestavbu na luxusný penzión, vrátane potrebných architektonicko-historických prieskumov.

Objekt sa dá využivať aj na bývanie.

Objekt je kúpou voľný

Možnosť prikúpenia parku o rozlohe 1,5 ha.

Možnosť poľovať v súkromnom poľovnom revíri cca do 15 km od kaštieľa.

Podrobné informácie vrátane dokumentácie Vám radi poskytneme pri osobnom rokovaní.

Poloha

Eva Olexová
Eva OlexováIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.