Predaj

Komplex budov a pozemkov Podbrezová

Predaj
okrajová časť obce
Číslo ponuky: 638
180.000,00 €
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
3523 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Rovinatý
Ikona využitie
Možné využitie
IBV, polyfunkcia
Ikona zastavaná plocha
Zastavaná plocha
2845 m2

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Obec Podbrezová leží v banskobystrickom kraji, v západnej časti okresu Brezno medzi pohoriami Nízke Tatry a Slovenské rudohorie. Rozprestiera sa v úzkej doline Hrona na úpätí vrchu Brezová pri hlavnej pohronskej ceste.
Obec je významným priemyselným centrom na Pohroní.

Lokalita: okrajová časť obce, Štiavnička
Obec v banskobystrickom kraji, západná časť okresu Brezno medzi pohoriami Nízke Tatry a Slovenské rudohorie, v úzkej doline Hrona na úpätí vrchu Brezová pri hlavnej pohronskej ceste. Obec je významným priemyselným centrom na Pohroní. Svojou polohou je všaj aj strategickým východzím bodom pre priaznivcov turistiky, športu a krásnej prírody. V blízkosti sú Národné parky Nízke Tatry a Muránska planina, Špania dolina, lyžiarske strediská Chopok, Krpáčovo, Tále Ski, Ski Centrum Mýto, kúpele Brusno, golfové ihrisko Tále, Čiernohorská železnica, viaceré jaskyne a kúpaliská, a mnohé ďalšie atrakcie.
Ponúkame Vám areál v okrajovej časti obce pozostávajúceho z 3 budov a priľahlých pozemkov s rozlohou 3 523 m2. Areál je vhodný a pripravený na realizáciu projektu so zameraním a využitím na viaceré účely: – bývanie, IBV, byty, – zariadenie turistického ruchu, ubytovanie, športovo.relaxačné centrum, – výroba, sklady

Popis troch budov:
1. Jednopodlažná budova obytná plocha=318 m2.Objekt čiastočne podpivničený bol využívaný na bývanie a kancelárie. Možnosť výstavby podkrovia.

2.  Jednopodlažná budova celková úžitková plocha = 207 m2.
Objekt využívaný sčasti ako hospodárska budova pre skladovanie, sčasti na garážovanie

3.  Bytovka s obytnou plochou = 139 m2.
Objekt jednopodlažný s čiastkovým podkrovím využívaný na bývanie, 3 byty. Možnosť rozšírenia podkrovia.

Všetky objekty sú napojené na vodovod, kanalizáciu a elektriku.
Zastavaná plocha má celkom rozlohu 2 845 m2 (budovy a spevnené plochy).
Nehnuteľnosť v súčasnosti nie je využívaná.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.