Predaj

Košice – centrum polyfunkčná budova

Predaj
Košice - centrum
Číslo ponuky: 676
660.000,00 €
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
220 m2
Ikona zastavaná plocha
Zastavaná plocha
200 m2

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Štvorpodlažná tehlová budova po kompletnej rekonštrukcii postavená na vlastnom pozemku.

Dispozičné riešenie umožňuje využívanie na komerčné účely ( kancelárie, ambulancie, salóny, kaviareň, reštaurácia ), ale rovnako dobre poskytuje možnosť vytvorenia 6 -tich bytových jednotiek s kompletným zázemím.

Bližšie informácie na želanie klienta Vám radi poskytneme iba pri osobnom rokovaní.

Detaily

zastavaná plocha
  • 150 m2 hlavná budova + 46 m2 garáže.
pozemok celkom
  • 220 m2.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.