Predaj

Kúpele na východe Slovenska

Predaj
samostatný areál v extraviláne obce
Číslo ponuky: 009
Dohodou
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

V prekrásnej a čistej prírode na hranici Slovenska a Maďarska, na pomedzí Slanských a Zemplínskych vrchov sa nachádza areál pozostávajúci zo 7 – mich objektov, ktoré ležia na vlastnom 3 ha pozemku.

V minulosti slúžilo toto zariadenie na liečbu kĺbových a reumatických ochorení s využitím vlastných liečivých minerálnych prameňov.

Po celkovej rekonštrukcii objektov a dobudovaní nových objektov, ktoré by rozšírili možnosť využitia a skvalitnili služby, vznikne unikátne zariadenie, ktoré by určite bolo dostatočne vyťažené a navštevované, nakoľko podobné služby v širokom okolí citelne chýbajú.

K dispozícii sú viaceré štúdie na vybudovanie nových relaxačných, športových a ubytovacích objektov ako aj projekty s riešením rekonštrukcie existujúcich budov.

Bližšie informácie a dokumenty Vám radi poskytneme pri osobnom rokovaní.

Detaily

forma vlastníctva
  • osobné, 1 vlastník, nehnuteľnosti bez tiarch a vecných bremien.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.