Predaj

Luxusná vila v lukratívnej časti Popradu

Predaj
Poprad
Číslo ponuky: 566
Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Pokiaľ zvažujete kúpu výnimočnej nehnuteľnosti, či už na podnikanie alebo na súkromné účely, doporučujeme Vám nechať si odprezentovať práve túto ponuku.

Vila sa svojim technickým vybavením ako aj dispozičným riešením vymyká z bežného štandardu.

Dispozičné riešenie ako aj rozloha obytnej a úžitkovej plochy poskytuje možnosť využitia na rodinné, nadštandardné bývanie, ale je tu priestor využiť nehnuteľnosť aj ako luxusný penzión.

Podrobné informácie a fotodokumentáciu Vám pri vážnom záujme radi poskytneme pri osobnom rokovaní v kancelárii.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.