Prenájom

Nájom 2 izb. byt v novostavbe Matadorka Bratislava

Prenájom
Bratislava - Petržalka
Číslo ponuky: 998
650,00 € /mesiac
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
50 m2
Ikona poschodie
Poschodie
7
Ikona počet izieb
Počet izieb
2
Ikona stav
Stav
Nový

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Nový polyfunkčný objekt MATADORKA nájdete v MČ Bratislava – Petržalka, na ulici Závodu Matador, v lokalite s veľmi dobrou dopravnou dostupnosť do centra. Súčasťou tohto komplexu je aj nová materská škôlka a park s množstvom zelene.Blízke okolie poskytute kompletnú občiansku vybavenosť: obchodné centrum Aupark, Incheba, Danubia, pekáreň . V pešej dostupnosti sú všetky potrebné sociálne, zdravotné, alebo rodinné služby, kúpalisko, korčuliarska dráha, jazdecký areál, fitness centrum, supermarket s potravinami, motokáry a mnohé ďalšie. Neďaleko je Sad Janka Kráľa, v blízkosti vedie tiež populárna Dunajská cyklistická cesta, vychytený cyklistický raj spájajúci Nemecko, Rakúsko, Slovensko a Maďarsko.

Ponúkame dlhodobý nájom nového – doteraz nikým neobývaného 2 izb. bytu s loggiou. Slnečný byt s rozlohou 50 m2 je umiestnený na 7.posch.
Dispozícia: zádverie, netradičná kuchyňa a obývačka (oddelené sú nábytkom), samostatná spálňa s walk in šatníkom a veľkým zrkadlom, kúpeľňa s WC, loggia, kumbál na spoločnej chodbe.
Kúrenie je v celom byte podlahové a v obývačke je klimatizácia.
Možnosť parkovania vo veľkokapacitnej garáži v suteréne domu.
Dom má recepciu so strážnou službou, 4 výťahy a vnútroblok ( terasa pre obyvateľov domu ) s detským ihriskom, workout zónou, minifutbalovým ihriskom, komunálnymi záhradkami a oddychovou zónou.

Mesačný nájom za byt : 650,- Eur vrátane energií (bez TV a internetu)
Mesačný nájom za garážové státie: 50,- Eur
Depozit: dohodou.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.