Prenájom

Nájom 3 izb. apartmánu vo vile Košice – Juh, ul. Kupeckého - Obsadené

Prenájom
štvrť rodinných domov blízko centra
Číslo ponuky: 730
Dohodou
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
85 m2
Ikona počet izieb
Počet izieb
3

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

K dlhodobému nájmu je určený moderný 3 izbový apartmán na 1. nadzemnom podlaží novozrekonštruovanej vily s parkovaním v uzavretom dvore.

Energetická trieda stavby: A

Lokalita: známa vilová štvrť v širšom centre mesta.

Rozloha: 85 m2.

Dispozícia: kuchyňa spojená s jedálenskou a obývacou časťou s francúzkymi oknami orientovanými do záhrady, 2 spálne, kúpeľňa, samostatné WC, skladovací priestor v suteréne.

Vila prešla kompletnou rekonštrukciou a pozostáva z troch apartmánov na 1.až 3. nadzemnom podlaží a skladovacích priestorov v suteréne.

Mesačné nájomné: 950,- € vrátane zálohových platieb za médiá, poplatok za TV, internet a 1 parkovacie miesto vo dvore.

Depozit: jednomesačné nájomné.

Platba nájomného: mesačne.

Detaily

Dispozičné riešenie
  • kuchyňa spojená s jedálenskou a obývacou časťou s francúzkymi oknami orientovanými do záhrady, 2 spálne, kúpeľňa, samostatné WC, skladovací priestor v suteréne

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš Cakóci
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.