Prenájom

Nájom nový bungalov Košice – Pereš - Obsadené

Prenájom
štvrť s rodinnými domami
Číslo ponuky: 745
800,00 € /mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

toho času obsadený

Dlhodobý prenájom nového bungalovu s možnosťou prenájmu so zariadením alebo bez zariadenia podľa potreby nájomcu.

Bungalov o rozlohe 156 m2 na vlastnom pozemku s rozlohou 5 árov je na ulici Perešská, umiestnený vo vnútornej, tichej záhrade, poskytujúcej súkromie.

Na dvore je umiestnený pristrešok pre auto aj s úložným priestorom.

Prenajímateľ nie je platcom DPH, uvedená cena je bez zálohových platieb za médiá.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti

Detaily

dispozičné riešenie
  • obývačka s krbom + 3 izby, kuchyňa s komorou, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, toaleta, terasa. V celom dome je podlahové kúrenie vyhrievané z krbu. Dom má solárne panely, alarn, elektronickú bránu.
depozit
  • 1 mesačné nájomné.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.