Predaj

Obchodný priestor na predaj, Košice-centrum

Predaj
Staré Mesto, centrum
Číslo ponuky: 913a
42.000,00 €
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
20 m2
Ikona poschodie
Poschodie
0
Ikona využitie
Možné využitie
komerčné
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Užitková plocha: 20m2

Exkluzívne Vám ponúkame obchodný priestor na predaj v centre Košíc v známej frekventovanej uličke.

Celková plocha: 20m2

Dispozícia: výklady na ulicu, hlavný vstup cez chodbu, k obchodnému priestoru je možné dokúpiť kompletné príslušenstvo – pivničné priestory rozdelené na dve kancelárie 132m2 a 37m2 využiteľné ako sklady, kuchynku, toalety.

Pozemok pod budovou je odkúpený.

TV signál a internet: viaceré možnosti

Kúrenie: plynový kotol

Forma vlastníctva: súkromná osoba, 1 vlastník

Poloha

Eva Olexová
Eva OlexováIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.