Predaj

Pozemok Košice – Krásna

Predaj
Košice - Krásna
Číslo ponuky: 1033
49.000,00 €
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
822 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Mierny svah
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

rozloha pozemku: 822 m2 (20 x 42 m)
charakter: mierny svah

Pozemok momentálne podľa ÚPN-HSA určený ako plocha mestského a nadmestského občianskeho vybavenia.
Do budúcna možnosť ako lokalita zmenou územného plánu na IBV.

Podiel na parcele tvoriacej prístupovú cestu a časť budúcej prístupovej cesty vo vlastníctve Mesta Košice (Pozemok, na ktorom je postavená inžinierska stavba – cesta, miestna a účelová komunikácia…)

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš Cakóci
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.