Predaj

Rodinný dom Košice – Sever - Rezervované

Predaj
Košice-Sever, Čermeľ, Potočná ulica
Číslo ponuky: 1029
Dohodou
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
456 m2
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
336 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Rovinatý
Ikona počet izieb
Počet izieb
4

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Exkluzívne iba u nás

3D prehliadka domu: https://my.matterport.com/show/?m=LLCBGN1EXoH

Pohoda a príjemná atmosféra, rozumné dispozičné riešenie a dobrý technický stav domu, lukratívna lokalita a 3 rekreačné zóny (Čermeľské údolie, Anička pri Hornáde, Bankov) v susedstve. To sú len niektoré z výhod tohto rodinného domu, ktorého možnosť kúpy Vám ponúkame.

Umiestnenie: ulica Potočná. Samostatne stojaci objekt v uličnej zástavbe s predzáhradkou. (poznámka: pre lepšie využitie pozemku bol dom postavený tesne vedľa susedného domu. Domy nemajú spoločný múr, sú samostatné)

Využitie:
– Vlastné bývanie,   – sídlo firmy,   – kombinácia podnikania a bývania,  – malý penzión. (neďaleká VŠVL zabezpečí dobrú obsadenosť)

Vlastníctvo: 1 súkromná osoba, nehnuteľnosť bez tiarch.

Typ a stav domu: Trojpodlažná tehlová stavba na betónovom základe, sedlová strecha z pálenej škridle, okná plastové dvoj. s trojvrstvovým zasklením. Okenné žalúzie kovové. Polozapustený suterén pod celým domom, prízemie s prekrytou terasou a podkrovie. Stavba prešla v roku 2002 kompletnou modernizáciou a bola dostavaná nová časť.

Dispozícia:
Suterén = garáž, kotolňa, práčovňa, sklad zeleniny, komora, schodisko vedúce na prízemie.
Prízemie = zádverie, schodisko, otvorená kuchynská časť s výstupom na krytú terasu, kúpeľňa s WC, veľká obývačka s krbom, pracovňa.
Podkrovie = galéria, 3 izby, kúpeľňa s WC, výstup na balkón. ( viď 3D prehliadku.)

Zastavaná / úžitková plocha: 112 m2 / 336 m2
Rozloha a charakter pozemku: 456 m2, rovina, oplotený s výsadbou okrasných drevín
Kúrenie: plynovým kotlom, radiátory + podlahové teplovodné.
Možnosť vykurovania funkčným krbom.
Voda: odber studenej vody s mestského vodovodu, vlastný ohrev TÚV plynovým kotlom.
Odpad: mestská kanalizácia.
Elektrická energia: 230/400 V.
Dostupnosť: MHD električka aj autobus.

K dispozícii: podľa dohody.

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová

    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.