Predaj

Tehlový 3 izbový byt Košice – Sever - Rezervované

Predaj
Košice - Sever, Národná trieda
Číslo ponuky: 1002
Dohodou
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
64 m2
Ikona poschodie
Poschodie
5/7
Ikona počet izieb
Počet izieb
3
Ikona stav
Stav
Čiastočná rekonštrukcia

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Exkluzívne iba u nás

Obľúbená lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou, byt po rekonštrukcii, ihneď voľný, v susedstve rekreačná zóna ,Anička” a rieka Hornád, nízka réžia.

Umiestnenie: 5.poschodie/6 posch. tehlový bytový dom s výťahom.
Vlastníctvo: 1 vlastník, bez tiarch.
Podiel na pozemku: odkúpený.
Celková podlahová plocha: 64 m2 + balkón.
Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa s veľkou klasickou potravinou skriňou s vetrákmi, obývačka s balkónom, dve spálne, kúpeľňa, samostatné WC. K bytu patrí pivnica na prízemí domu.
Stav a úpravy bytu: nové plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere, murované jadro, menená sanita, zánovná kuchynská linka, v izbách drevené parkety v dobrom stave prekryté novými kobercami, nová elektroinštalácia. Celý byt je čerstvo vymaľovaný.
Voda a TÚV: merače spotreby.
Elektrická energia: 230 V.
Plyn: áno.
TV signál a internet: satelit, ale aj iné možnosti.
Mesačné náklady: 130,-€ + médiá.
Stav a úpravy bytového domu: nová strecha, menené stúpačky, tichý výťah.
Parkovisko: pred a na boku domu.
Dostupnosť: MHD veľmi dobrá. Zastávka pár krokov od domu.
K dispozícii: ihneď.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.