Predaj

Veľký pozemok Rimavská Sobota – Bakta + stavby zadarmo

Predaj
Rimavská Sobota - Bakta
Číslo ponuky: 790
10,00 € /m²
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
5000 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Mierny svah
Ikona využitie
Možné využitie
výstavba RD
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Možná aj výmena za byt v Rimavskej Sobote.
Pozemok s rozlohou 0,5 ha na ktorom stojí starší rodinný dom, garáž, altánok, skleník, stodola.
Umiestnenie: v peknom prostredí pri lese, na okraji obce.

Využitie: vhodný pre toho, kto má v pláne venovať sa farmárčeniu, alebo len proste túži bývať v peknom prostredí a obklopiť sa väčším pozemkom, poskytujúcim dostatok súkromia.

Charakter pozemku: zastavané plochy, záhrady, lúka, les.
Siete: kompletné na pozemku aj pritiahnuté do domu, ktorý na pozemku stojí. voda: obecný vodovod, merače spotreby. odpad: žumpa. elektrika: 220/400 V. plyn: privedený.
Dostupnosť veľmi dobré autobusové spojenie s mestom.

Uvedená cena je za m2 pozemku. Stavby na pozemku sú k pozemku zadarmo.

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana CakóciováIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.