Prenájom

Nájom výrobné, obchodné, skladové priestory KE-okolie, Družstevná pri Hornáde - Obsadené

Prenájom
Košice - okolie, Družstevná pri Hornáde, časť Tepličany
Číslo ponuky: 654
Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Obec Družstevná pri Hornáde sa nachádza 10 km severozápadne od Košíc v údolí rieky Hornád. Malá Vieska a Tepličany (donedávna aj Kostoľany nad Hornádom) tvoria spoločne obec Družstevná pri Hornáde. Počet obyvateľov 2 470.

Ponúkame do dlhodobého nájmu priestory v jednopodlažnej budove, ktoré sú vhodné na obchod, výrobnú či skladovú prevádzku.  Okrem vstupu širokým predným schodiskom vedúcim priamo z ulice, je tu možnosť zásobovania z dvora zadným vchodom s nakladacou rampou.  Prístup do dvora je aj pre väčšie vozidlá a pripravuje sa vstup aj pre kamióny.

 

Nájomník hradí skutočný odber médií osobitne.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti

Detaily

celková rozloha
  • 144 m2. viď priložený pôdorys, priestor vyznačený červenou
dispozičné riešenie
  • zádverie, predná zákaznícka zóna, sklady, šatňa, toalety, technická miestnosť, kancelária.
depozit
  • 1 x mesačné nájomné

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš CakóciIkona info

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

  Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.