Predaj

1,5 izb. byt s garážou a parkovaním v centre Košíc

Predaj
Košice, Mlynárska ulica
Číslo ponuky:
163.000,00 €
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
37 m2
Ikona poschodie
Poschodie
0/5
Ikona počet izieb
Počet izieb
2
Ikona stav
Stav
Komplexná rekonštrukcia

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Bytový dom a byt po kompletnej rekonštrukcii, energetický certifikát A.

Byt č.2 = prízemie, rozloha 37 m2, zádverie, šatník, chodba, obývačka s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa, samostatné WC a miestnosť na práčku.
Nové plastové okná s trojsklom, sanita, rozvody vody a elektriny, teplá vinylová podlaha, kuchynská linka.
Garáž = rozloha 18 m2 + úložný priestor v hornej časti garáže.
Parkovanie možné pred garážou pre 2 autá.
Pozemok odkúpený. Privedená voda aj el. energia.
Umiestnenie: strategicky výborne miesto, na ul. Mlynárska 16, v blízkosti Nám. Osloboditeľov a ul. Hlavná. Kulturpark, Aupark, Steel Aréna, Krajský súd, UPJŠ sú neďaleko. (viď mapa )
Popis domu: Päťposchodový tehlový bytový dom po práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. ( výmena rozvodov elektr. energie a stúpačiek, kamerové snímanie prízemia a okolia budovy, nové plast. okná na schodisku, zateplenie nielen obvodu a strechy, ale aj stropu pivnice, čo zabezpečuje teplú podlahu na prízemí. Zhruba ½ budovy tvoria byty a druhá ½ je využívaná na komerčné účely. Budovu spravuje správca v zmysle zákona 182/93.

Poznámka: Možnosť odkúpiť komplet prízemie, teda ďalšie 2 nebytové priestory (45 m2 – kancelárske priestory, možnosť prenájmu aj na bývanie, a 18 m2 kancelária s WC ) a spoluvlastnícky podiel na súkromnom parkovisku (cca 2 parkovacie miesta) a spoluvlastnícky podiel 1/6 na priestoroch v suteréne (220 m2).

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš Cakóci
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.