Prenájom

3 izbový byt v apartmánovom komplexe Košice – Sever

Prenájom
Košice - Sever, Čermeľ
Číslo ponuky: 026h
1.100,00 € /mesiac
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
104 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Rovinatý
Ikona poschodie
Poschodie
3
Ikona počet izieb
Počet izieb
3

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Do dlhodobého nájmu ponúkame atypický bezbariérový byt s dvoma balkónmi v uzavretom obytnom komplexe a to vrátane parkovacieho miesta.
Lokalita: okrajová vilová štvrť mesta v susedstve obľúbenej rekreačnej zóny.

Popis bytu: Dispozícia bytu o rozlohe 104 m2 je zrejmá z priloženého pôdorysu.
Byt umiestnený na 3.poschodí bytového domu je v nadštandardnom prevedení, drevené a keramické podlahy, kvalitné zariadenie, sanita, svietidlá, moderná kuchynská linka so spotrebičmi značky Bosch, samostatná priestranná kúpeľňa s práčkou a sušičkou, rohovou vaňou, sprchovým kútom s masážnym boxom a parnou saunou. Cez domový telefón je možné komunikovať s návštevou pri bráne. V kuchyni, WC a kúpeľni je aj podlahové kúrenie. V obývacej miestnosti je krb na drevo, zabudovaný systém domáceho kina, nezávislý TV, počítačový a telefónny rozvod. Televízny signál je možné prijímať cez satelitný rozvod telefónu T-com sieť (Magio), alebo UPS káblový rozvod.

Popis areálu: Obytný komplex tvorí 11 apartmánových bytov a 4 rodinné domy so samostatnou infraštruktúrou a parkovaním pri dome, priamo v oplotenom a bezpečnom areály. Súčasťou dvorovej časti je aj oddychová zeleň s lavičkami a nočným záhradným osvetlením. Samozrejmosťou je aj detské ihrisko.

Kúrenie: plynový kotol, radiátory, + funkčný krb + podlahové kúrenie.

Dostupnosť: MHD.

Okolie a občianska vybavenosť: kompletná v blízkom okolí.
Mesačné nájomné za byt vrátane jedného parkovacieho miesta v areály je 1 100,- € s DPH. (Možnosť odpočtu DPH. ) K nájmu sa pripočítava platba za skutočnú spotrebu médií a služieb.

Depozit: 1.100,- €

Detaily

energetická trieda
  • B

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.