Predaj

Areál Košice – Nad jazerom

Predaj
zóna obchodov, služieb a ľahkej výroby
Číslo ponuky: 028
Dohodou

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Ponúkame Vám areál o rozlohe 3 hektáre s modernou halou, napojený na všetky médiá.

Podľa platného územného plánu mesta je  táto lokalita predurčená na funkciu nezávadnej výroby, skladov a občianskej vybavenosti – obchod, administratíva, služby.  Možnosť umiestniť aj funkcie, ktoré by doplnili ponuku služieb obyvateľom sídliska v oblasti kultúry, zábavy a stravovacích služieb.

Vyjadrenie UHA k nahliadnutiu.

Na žiadosť majiteľa poskytujeme všetky konkrétne informácie zásadne pri osobnom rokovaní.

Detaily

energetická trieda
  • na halu nebol vypracovaný energetický certifikát

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš Cakóci
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.