Prenájom

Dom v apartmánovom komplexe Košice – Sever - Obsadené

Prenájom
okrajová vilová štvrť mesta Košice
Číslo ponuky: 026g
Dohodou
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
207 m2

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Do dlhodobého nájmu ponúkame nadštandardný dom.
Lokalita: okrajová vilová štvrť mesta v susedstve obľúbenej rekreačnej zóny

Popis domu: Jeden zo štyroch domov v nadštandardnom prevedení, drevené a keramické podlahy, kvalitné zariadenie, sanita, svietidlá, moderná kuchynská linka so spotrebičmi značky Bosch, kúpelňa na každom podlaží, práčka, sušička, sprchový kút s masážnym boxom a parnou saunou. Cez domový telefón je možné komunikovať s návštevou pri bráne. V kuchyni, WC a kúpelni je aj podlahové kúrenie. V obývacej miestnosti je krb na drevo, zabudovaný systém domáceho kina, nezávislý TV, počítačový a telefónny rozvod. Televízny signál je možné prijímať cez satelitný rozvod telefónu T-com sieť (Magio), alebo UPS kábelový rozvod.
Popis areálu: Obytný komplex, v ktorom sa dom nachádza, tvorí 11 apartmánových bytov a 4 rodinné domy so samostatnou infraštruktúrou a parkovaním pri dome, priamo v oplotenom a bezpečnom areály. Súčasťou dvorovej časti je aj oddychová zeleň s lavičkami a nočným záhradným osvetlením. Samozrejmosťou je aj detské ihrisko.
Dispozícia: viď pôdorysy
Úžitková plocha: 207 m2.
Kúrenie: plynový kotol, radiátory, + funkčný krb + podlahové kúrenie.
Dostupnosť: MHD.
Okolie a občianska vybavenosť: kompletná v blízkom okolí.
Uvedená cena je mesačné nájomné s DPH. K nájmu sa pripočítava platba za skutočnú spotrebu médií.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie nájomnej zmluvy a preberacieho protokolu.

Detaily

energetická trieda
  • B

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.