Predaj

Kancelárske priestory Košice, Mlynárska ulica

Predaj
Košice, Mlynárska ulica
Číslo ponuky:
188.000,00 €
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
63 m2
Ikona poschodie
Poschodie
0/5
Ikona stav
Stav
Komplexná rekonštrukcia
Ikona garáž
Garáž - plocha
18 m2

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Ako vlastníci Vám ponúkame 2 samostatné kancelárske celky na prízemí bytového domu.
Popis priestorov: kompletná úprava a modernizácia. Napojené na odber SV, TÚV, centrálne vykurovanie (na radiátoroch merače tepla a termohlavice pre rentabilnú prevádzku).

NP č.1 = rozloha 18 m2, kancelária, WC s umývadlom
NP č.3 = rozloha 45 m2, 2 kancelárie, kúpeľňa so sprchou a WC, (kuchynská linka )
K tomu prislúcha spoluvlastnícky podiel na suterénnych priestoroch domu s rozlohou 220 m2.
Obrovskou výhodou tohto domu je vlastný pozemok vedľa budovy, ktorý je využívaný na parkovanie.

Umiestnenie: strategicky výborne miesto, na ul. Mlynárska 16, v blízkosti Nám. Osloboditeľov a ul. Hlavná. Kulturpark, Aupark, Steel Aréna, Krajský súd, UPJŠ sú neďaleko. (viď mapa )
Využitie: široké spektrum. Každá časť je samostatne prenajímateľná a vďaka polohe a technickému stavu za výhodné nájomné. Uspokojí tak nielen toho, kto hľadá vhodné nehnuteľnosti pre vlastné využitie, ale aj na rentierstvo, prípadne kto zvažuje spojiť bývanie s podnikaním.

Popis domu: Päťposchodový tehlový bytový dom po práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. ( výmena rozvodov elektr. energie a stúpačiek, kamerové snímanie prízemia a okolia budovy, nové plast. okná na schodisku, zateplenie nielen obvodu a strechy, ale aj stropu pivnice, čo zabezpečuje teplú podlahu na prízemí. Zhruba ½ budovy tvoria byty a druhá ½ je využívaná na komerčné účely. Budovu spravuje správca v zmysle zákona 182/93.

Poznámka: Možnosť dokúpenia 1,5 izb. bytu ( 37 m2) vedľa kancelárií a garáže (18 m2 s vodou a elektrikou) za zadnou stenou bytu + 2 parkovacie miesta pred garážou. Cena na vyžiadanie.

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš Cakóci
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.