Prenájom

Nájom nového bytu 2+kk Košice-bytový dom BUMBLE BEE - Obsadené

Prenájom
Sídlisko Dargovských hrdinov
Číslo ponuky: 960
Dohodou
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
53 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Rovinatý
Ikona poschodie
Poschodie
5/8
Ikona počet izieb
Počet izieb
2

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Do dlhodobého nájmu ponúkame byt na 5.posch. novostavby na ulici Adlerova, Košice – Sídlisko Dargovských hrdinov. Byt ešte nebol obývaný, je zariadený novým nepoužívaným nábytkom a spotrebičmi. V celom byte je podlahové kúrenie.

Do bytu je bezbarierový prístup, priestranný výťah k bytu až z garáže.

Vhodný maximálne pre 2 osoby, nefajčiarov, bez zvierat.

Rozloha: byt 53 + terasa 12 + pivnica 3 m2.

Dispozícia: vstupná chodba so vstavanou skriňou, obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa, kúpelňa so sprchovým kútom, samostatné WC. Obývačka aj spálňa majú východ na terasu. K dispozícii je pivnica na prízemí domu.

Mesačné nájomné vo výške 500,-€ je vrátane zálohových platieb za médiá a odvoz smetia. Nájomca si platí iba TV a internet podľa vlastného výberu.

Parkovanie vo veľkokapacitnej garáži v suteréne domu je možné za 40,- €/ mes.

Depozit: 500,- €

Detaily

Dispozícia
 • vstupná chodba so vstavanou skriňou, obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa, kúpelňa so sprchovým kútom, samostatné WC. Obývačka aj spálňa majú východ na terasu. K dispozícii je pivnica na prízemí domu
Rozloha
 • byt 53 + terasa 12 + pivnica 3 m2
Parkovanie
 • vo veľkokapacitnej garáži v suteréne domu je možné za 40,- €/ mes.
Depozit
 • 500,- €

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová
  Ikona info

  Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Nájomnej zmluvy a Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

  Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

    Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.