Nezáleží

Obchodné priestory Košice – centrum - Obsadené

Nezáleží
Košice centrum, Bočná
Číslo ponuky: 232e
Dohodou
Ikona úžitková plocha
Úžitková plocha
31 m2

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Lokalita: ul. Bočná

Ponúkame Vám dlhodobý prenájom priestorov, vhodných na zriadenie obchodnej prevádzky, prípadne aj iné podnikateľské aktivity.

Umiestnenie: prízemie domu využívaného výslovne na prevádzky obchodu a služieb. Vchod priamo z chodníka, malý výklad k dispozícii.

Rozloha a dispozícia: 31 m2 / viď priložený pôdorys.

Vlastníctvo: osobné.

Stav: dobrý.

Platby nájomného: mesačne: 310,- € + média. Samostatné merače spotreby.

Depozit: 310,- €

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.