Predaj

Pozemky a haly v priemyselnom parku pri Košiciach

Predaj
priemyselný park medzi Košicami a Prešovom
Číslo ponuky: 880a
Dohodou
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
400000 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Rovinatý
Ikona využitie
Možné využitie
priemyselný park
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Firemné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Ponúkame Vám možnosť kúpy:
– prázdneho pozemku s predprípravou napojenia na IS.
– hotovej haly
– výstavby haly podľa Vašich potrieb

Umiestnenie: okrajová časť obce smer Prešov
Popis:
Logisticko – priemyselný park s rozlohou takmer 40 ha leží v polovici vzdialenosti medzi jestvujúcimi diaľničnými križovatkami na D1 – Budimír a Lemešany, na hlavnej sídelno rozvojovej osi Košice – Prešov. Hlavný príjazd do Logisticko-priemyselného parku je z diaľnice D1. Veľmi dobre napojiteľnosť na siete TI – elektrická energia, pitná voda, kanalizácia, a plyn.
V areály sa počíta okrem prístupových a obslužných komunikácii aj s plochou pre statickú dopravu, zeleň a zázemie pre zamestnancov a návštevníkov (služby, stravovanie, prechodné ubytovanie a pod.)

Dostupnosť:
12 km od centra Košíc
18 km od centra Prešova
98 km od poľských hraníc
97 km od ukrajinských hraníc
38 km od maďarských hraníc
21 km od košického letiska 27 km od železničnej stanice Haniska

Využitie:
Logistika, nezávadná výroba, obchod, služby a distribúcia na medzinárodnej úrovni. Svojou polohou dáva záujemcom možnosť umiestniť svoj biznis na križovatke dôležitých obchodných ciest
strednej a východnej Európy. Počet obyvateľov v okruhu do 50 km od priemyselného parku je cca 1,3 mil. Obyvateľov. Cena: dohodnutá individuálne pri priamom rokovaní s autormi projektu podľa charakteru Vašej požiadavky.

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.