Predaj

Stavebný pozemok na rodinný dom v obci Čižatice

Predaj
Čižatice
Číslo ponuky: 1057
159.000,00 €
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
2400 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Mierny svah
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Exkluzívne iba u nás

Obec charakterizovaná dobrými dopravnými väzbami na centrá vybavenosti –Rozhanovce (7 km) a Košice (20 km), s prijateľnými vzdialenosťami, čo im dáva značný rozvojový potenciál v oblasti bývania i vybavenosti.

Umiestnenie: v intraviláne obce, medzi rodinnými domami, pri hlavnej asfaltovej komunikácii.

Využitie: v zmysle platného územného plánu obce celý pozemok určený na rodinné domy.

Vlastníctvo: súkromné, bez tiarch.

Rozloha: 2 400 m2 (zastavaná plocha a nádvorie 11 árov, záhrada 13 árov)

Charakter: dvor rovina, záhrada svah.

Siete: elektrika a plyn na ulici, vodovod vo výstavbe, zatiaľ k dispozícii vlastná studňa, odpad potrebné riešiť vlastnou žumpou.

Cena: 159 000,- €

Poloha

Lukáš Cakóci
Lukáš Cakóci
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.