Predaj

Komerčný pozemok Košice – Šaca

Predaj
Košice - Šaca
Číslo ponuky: 947b
21,00 € /m²
Ikona plocha pozemku
Plocha pozemku
1453 m2
Ikona charakter pozemku
Charakter pozemku
Rovinatý
Ikona vlastnictvo
Vlastníctvo
Súkromné

Informácie o nehnuteľnosti

Popis

Umiestnenie: Košice – Šaca, medzi obytnou zónou a areálom USS. Podľa platného projektu rýchlostnej komunikácie R2 sa pozemok následne ocitne vedľa R2. Projekt R2 zároveň obsahuje vybudovanie nového prístupu k pozemku. (viď mapa a foto). V súčasnosti vedie k pozemku poľná cesta na parcele vo vlastníctve SR.

Rozloha a charakter: 1453 m2, šírka 13 m, rovina.

Využitie:
– investičný pozemok s dobrou perspektívou zhodnotenia,
– možnosť využitia na vlastné podnikateľské aktivity v blízkej budúcnosti.

UPI: polyfunkčná zástavba, výroba, sklady, občianska vybavenosť / zeleň.

Vlastníctvo: 1 súkromná osoba, bez tiarch.

Siete: vyjadrenia SPP, VVaK , VSD, UHA, MÚ ako aj plán NDS k dispozícii v kancelárii.

Cena: 21,-€/m2

Poloha

Tatiana Cakóciová
Tatiana Cakóciová
    Ikona info

    Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnuté vypracovanie Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností, notárske poplatky, poplatky za prevod v Katastri nehnuteľností v hodnote do 66,- € (formou e-kolku) a vypracovanie Protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade hypoúveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, v oblasti hypoúverov a poistenia nehnuteľností.

    Prezentačný materiál k tomuto inzerátu ako sú všetky použité fotografie, pôdorysy, videá a textová časť sú autorským dielom a majetkom našej spoločnosti ROCA , s.r.o.

      Šírenie, použitie, kopírovanie a zneužitie týchto propagačných materiálov bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu je v rozpore so zákonom 185/2015 Z.z. a nám vzniká nárok na náhradu autorského honorára a ušlého zisku.